Favoriet
Terug naar overzicht

Polyurewat? Ontdek de chemie van Huntsman Holland

Huntsman Holland B.V.

Details

Combined Shape
Za. 6 Sep 2025
Combined Shape
Meerdere tijden (duurt 02:00 uur)
Oval
Willemsplein - Busstation
Excursies
Busexcursie
Vertrekplaats: Willemsplein - Busstation
Combined Shape
Betaald
Combined Shape
Identificatie
Tickets €11,50

ticket
verkoop
start half augustus

In onze fabrieken in Rotterdam-Botlek produceren wij halffabricaten voor de polyurethaan industrie. Polyurethaan maakt een groot deel uit van ons leven, maar we zien ze zelden omdat ze de binnenkant vormen vormen van producten die we dagelijks gebruiken.

In een uitgebreide rondleiding laten we onze chemie zien; waaronder onze fabrieken waar we de halffabricaten maken die de basis vormen van bijvoorbeeld matrassen, stoelen, autobumpers en huisisolatie. Maar wist u ook dat we erop lopen en sporten? Ons dagelijks leven draait om polyurethanen en wij laten zien hoe we die hier veilig, efficiënt en zo duurzaam mogelijk produceren. Neem een kijkje in onze controlekamer en wandel onder leiding van onze engineers en/of operators door de fabriek.

Bijzonderheden
  • Voorafgaand aan de excursie ontvang je een mail waarin wordt gevraagd om persoonsgegevens van jezelf en je medebezoekers door te geven. Na aanlevering dienen wij deze gegevens in bij het betreffende excursiebedrijf. Zij verwerken dit voor veiligheidsredenen in hun aanmeldsysteem voor toegang tot de bedrijfslocatie. Deze gegevens worden na de excursie verwijderd uit het aanmeldsysteem.
  • Deelname is mogelijk van 12 jaar, tot 18 jaar onder begeleiding van een volwassenen.
  • Deze excursie is niet geschikt voor mensen met een beperkte mobiliteit.
  • Identificatie met een paspoort verplicht, een rijbewijs is niet geldig als identificatie.
  • Het is niet toegestaan om op het terrein te fotograferen. Mobiele telefoons, camera’s en smartwatches zijn niet toegestaan in de fabriek. Deze zullen worden ingenomen voor het fabrieksbezoek en ontvangt u uiteraard weer terug.
  • In de fabriek gelden strikte kledingvoorschriften voor uw eigen veiligheid. Dichte schoenen en bedekte kleding zijn verplicht. Dat betekent dat korte broeken/rokken, teenslippers, sandalen, open schoenen en korte mouwen niet toegestaan zijn en daarmee mag u de fabriek niet betreden.
  • Deze rondleiding is niet geschikt voor grote groepen. 
Huntsman Holland B.V.

Tickets

Sluiten
Placeholder text.
Sluiten
Placeholder text.